عشوه بی اندازه داری♬♫ معلومه که تو تازه کاری با ما سرِ ناسازگاری داری♬♫ بیخیال ما شو برو دست بردار پاشو برو نه نمیخوام دیگه تو رو
آهنگ جدید سامی بیگی کارت ندارم
♬♫ کاری به کارت ندارم کاری به کارت ندارم میگی دل نداری آره ندارم♬♫ حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم کاری به کارت ندارم♬♫ میگی دل نداری آره ندارم حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم♬♫

دانلود آهنگ سهیل رحمانی دست خودم نیست

دلمو از سرِ راه نیوردم بدم دستِ تو چجوری باور کنم احساس و علاقه ی تو رو♬♫ نگو دوسَم داری نمیشناسی تو حتی منو میدونی کاری به کارت ندارم ، برو کاری به کارت ندارم میگی دل نداری آره ندارم♬♫

دانلود آهنگ

حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم کاری به کارت ندارم میگی دل نداری آره ندارم♬♫ حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم دلمو از سرِ راه نیوردم بدم دستِ تو چجوری باور کنم احساس و علاقه ی تو رو♬♫ نگو دوسَم داری نمیشناسی تو حتی منو میدونی کاری به کارت ندارم ، برو کاری به کارت ندارم میگی دل نداری آره ندارم♬♫ حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم کاری به کارت ندارم میگی دل نداری آره ندارم♬♫ 
دانلود آهنگ موجین پارازیت 
حوصله یِ دردسری که میاد و نمیره ندارم تمامِ دین و دنیایم، فدای دردِ سرهایت چه دردی میکشم وقتی، که دورم از نفسهایت♬♫ شبیه آدمِ برفی، اگر تنها ترین باشم تورا اینگونه میخواهم، تورا تنهای تنهایت کسی جز من چه میفهمد؟کسی متن آهنگ  جز من چه میداند♬♫ چه عشقی دارد این بوسیدنِ ردِّ قدمهایت من اینجا در زمین آدم، تو ماهِ آسمانهایی عجب راه درازی هست، تا آغازِ دنیایت مرا اینگونه باور کن، کمی عاشق، کمی خسته♬♫ تو هم گاهی مدارا کن، تو با چشمانِ زیبایت برایم بوسه هایت را، عمیق و آتشی تر کن که من یک عمر میخواهم، تورا با طعمِ لبهایت♬♫ دارمت، مال منی، اما دلم آرام نیست هم خودم طوفانی ام هم ساحلم آرام نیست آدمم، گاهی خودم را سنگ هم جا می زنم حفظ ظاهر می کنم، آب و گِلم آرام نیست♬♫ گرچه خود محصولی ام از قلب هایی مطمئن مطمئن هستم که قلب حاصلم آرام نیست مرگ را می آوری کوبنده و با اشتیاق هرچه می گویم که من ناقابلم، آرام نیست!♬♫ می روم اما از آن بالا نگاهی می کنم من پر از آرامشم یا قاتلم آرام نیست؟؟♬♫
دانلود آهنگ

ادامه مطلب

دانلود آهنگ علی صدیقی لیلا

دانلود آهنگ پازل بند ببینیم همو

دانلود آهنگ مهدی جهانی اگه بودی

آهنگ مرتضی اشرفی چجوری دلت اومد بیس دار

دانلود آهنگ کجا برم که عطر تو تو این هوا نباشه بیس دار

دانلود آهنگ 3

دانلود آهنگ جدید ایرانی پاپ

ندارم ,تو ,کاری ,کارت ,ندارم♬♫ ,دل ,کاری به ,به کارت ,کارت ندارم ,یِ دردسری ,نداری آره
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها